Під час сесії Юлій Морозов поставив кілька простих запитань пану Мурашку стосовно діяльності штабу з боротьби з covid-19

І от після трьох місяців карантину криворіжці дізналися, що такий штаб дійсно існує, працює він щодня з 10:00 на чолі з Костянтином Бєліковим, а двічі на тиждень засідання проводить мер міста. Де саме проходять засідання штабу, до котрої години, який його склад — залишилося таємницею.

Юлій Морозов поцікавився, у кого ж можна дізнатися точну інформацію стосовно кількості виконаних тестів і хворих на covid-19, адже інколи дані з різних джерел не стикуються. Пан Мурашко зазначив, що вся інформація є у відкритому доступі, порадив звертатися до засобів масової інформації та груп у телеграмі.

Спроба знайти таку групу самостійно була марною. Дізнавшись у журналістів її назву, ми не змогли до неї потрапити, адже вона закрита, пошуковець її навіть не видавав.

До речі, додзвонитися пацієнтам, права яких порушили, за телефоном, що його вказав пан Мурашко, практично неможливо. Це перевірив на власному досвіді депутат Микола Дектярьов. Та й сам телефон виявився не гарячою лінією, а телефоном приймальні.

Чому штаб діє «по-тихому», чому людям доводиться пройти квест і витратити купу часу, щоб додзвонитися в міську службу, чому в майбутньому «смарт-сіті» досі не знають про існування мобільних телефонів і не можуть забезпечити ними всі відділи виконкомів та інших інстанцій, чому до закритої групи в телеграмі її творці не поспішили запросити депутатів демсил? Усе це залишається загадкою.

ШТАБ БОРОТЬБИ З СOVID-19 У КРИВОМУ РОЗІ ПРАЦЮЄ ПІДПІЛЬНО?Під час сесії Юлій Морозов (Juliy Morozov) поставив кілька…

Gepostet von СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг am Mittwoch, 29. Juli 2020