Шкуропат Дмитро Валерійович

Шкуропат Дмитро Валерійович

  • 06.03.1982 р.
  • приватний підприємець
  • безпартійний

Дмитро Шкуропат, криворіжець. Дитинство Дмитра пройшло в спеціалізованій школі при Футбольному Клубі «Кривбас». Хотів бути футболістом, та часто травмувався, і батьки перевели до звичайної школи. Але спорт залишився для Дмитра пріоритетом. Він і досі мріє стати тренером футбольної команди. Вчився в школі без ентузіазму, та мав гарну вдачу, тому з легкістю вступив у Криворізький економічний інститут, а згодом – і в Криворізький технічний університет, здобув дві вищі освіти.

Ще студентом почав працювати склярем у майстерні й продавати вікна. Тоді ж таки, під час навчання, став приватним підприємцем.
Комунікабельність завжди допомагала й у навчанні, й у бізнесі.

Продаж вікон і дверей – основний напрямок його діяльності. Та окрім того Дмитро має два будинки і баню, які здає в оренду.
Коли Дмитро став батьком, побачив нові цілі, переосмислив сенс життя. Сім’я та діти відтепер визначають і особистий розвиток, і професійну діяльність.

На думку Дмитра, виховувати в дитині чесність у першу чергу перед собою – це найважливіше завдання батьків і суспільства.
Саме для дітей він розводить курей і перепілок, у господарстві є собачки й навіть коза.

Спілкування з людьми – один з найважливіших аспектів підприємницької діяльності Дмитра. З прикрістю він зауважує, що люди часто злі самі на себе, на владу. Занадто велика прірва між бідними і багатими. Нашому суспільству не вистачає середнього класу. На жаль, влада не думає про людей, ухвали та важливі рішення приймаються лише заради власної вигоди.

Дмитро цікавиться філософією йоги, принципами і світоглядом представників цієї культури.

Його вражають і надихають талановиті люди.

А сам зізнається, що заповітна мрія – підкорити дружину грою на гітарі.