Петицію «Припинити незаконну роботу кар’єрів у центрі міста» міська рада підтримала. Хоча далеко не одностайно — усього 28 голосами за.

Люди, які підписали петицію, стверджують, що від діяльності підприємств-забруднювачів у центрі міста потерпають не перший день. За останні кілька років разом зі збільшенням обсягів виробництва відчутно збільшився і негативний вплив на навколишнє середовище, на безпеку проживання та здоров’я людей.

Уже не перший день люди скаржились, протестували, просили допомоги та захисту. «А що ж зробила виконавча влада на чолі з вами, щоб їм допомогти? Сиділа чекала петиції? Ви можете сказати, яких заходів уже вжито для гарантування безпеки проживання людей і мінімізації шкідливого техногенного впливу на них?», — такі запитання адресувала секретарю ради депутатка Наталя Шишка.

Юрію Вілкулу сказати було нічого. Натомість він запропонував послухати доповідь начальниці управління екології.

Оприлюднивши загальновідоме, та запропонувала створити робочу групу для опрацювання порушеного питання. «З виступу пані Охотнікової я зрозуміла, що виконавча влада до петиції нічого не зробила з цього питання, аби допомогти людям вирішити їхні проблеми. Зараз прозвучала пропозиція створити робочу групу, але на розгляд депутатів навіть не представлено проєкт рішення».

Нонсенс: розгляд петицій було організовано таким чином, що по жодній із них не було підготовлено і винесено на розгляд депутатів проєкт рішення. А потім члени громади бідкаються, що петицію підтримано, а її вимоги ніхто виконувати не збирається.