У той час, коли стелю басейну «Північне сяйво» наскрізь проїла різнокольорова пліснява, а конструкції стадіону «Металург» — іржа, провладна більшість Криворізької міськради все ж таки приймає рішення податися в номінанти на Європейську столицю спорту і виділяє для цього 250 тисяч грн. Інакомислячим депутатам усупереч закону не дають виступити з цього приводу на пленарному засіданні. Про це повідомив на своїй сторінці Юлій Морозов: «Переляканий мер усупереч усім законам і регламенту не дав мені можливості виступити з цього питання, а його васали дружно натиснули кнопочки».

Мешканці ставлять просте логічне запитання: що дає місту номінування в разі його отримання? А нічого. Просто ми будемо знати, що живемо не десь, а в Європейській столиці спорту, ну й нарешті європейці дізнаються, яка вона насправді на вигляд (ви вже можете побачити її краєвиди нижче). А там, дивись, ще трішки висмикнемо з бюджету міста — і нас столицею гірничо-лижного спорту визнають. Чого галас здійняли, чого заверещали?

«Ми викидаємо гроші, щоб можливо (!) отримати звання, а не вкладаємо їх у розвиток того самого спорту, аби зробити крок назустріч до європейського міста», — Юлій Морозов.

Пост Юлія Морозова тут: https://www.facebook.com/juliy.morozov/posts/10218761512609391

Детальніше про порушення регламенту пленарного засідання — у нашому наступному відео.