Пригадуєте літню акцію по боротьбі з амброзією в балці Калетіна, під час якої заступник з благоустрою району та начальник інспекції з благоустрою не виявили бажання прогулятись просторами захаращеної, ні за ким не закріпленої території балки зі звалищами, поваленими тунелями, занедбаними об’єктами нерухомості? «Питання залишились без відповідей, та ми доборемо», — запевнив тоді Сергій Попович.

Дотримуючись слова, депутат під час планерного засідання знову нагадав про проблему, яка сама по собі нікуди не поділась. Близько 20 га землі балки, що проходить між мікрорайонами Ювілейний, Сонячний та Гірницький, за словами Сергія, поступово перетворюються на стихійне звалище та розсадник наркоманів, тут, як не прикро, мав місце летальний випадок. «Коли я там з дитиною проходила, на мене напали, добре, що я знаю, як діяти в стресовій ситуації… Але потім я ще довго відходила від цього, а нападника так і не знайшли», — ділиться своїми ненайкращими враженнями Валерія Зайченко, одна з мешканок.

Сергій виступив із пропозицією організувати виїзну нараду зі спеціалістами з питань благоустрою та земельних відносин, представниками відповідних відділів.

Люди намагаються дати раду самостійно: саджають дерева, сміття збирають, рвуть амброзію, облаштовують зупинки. Але їм потрібна допомога та підтримка з боку влади.

Щоб це питання вирішити, насамперед, на думку Сергія Поповича, треба визначитись зі статусом цих територій, бо наразі відповідальних нема. Визнати балку Калетіна зоною відпочинку. Для початку відновити патрулі поліції, додати освітлення та подбати хоча б про основні доріжки, смітники та переходи, тим більше, що велодоріжка вже є, дорогу планують.

У соцмережі депутат закликав громадськість долучатися до обговорення, надсилати фото поточної ситуації, найбільш активних пообіцяв додати до наради. Люди відгукнулись миттєво, хто ставить плюс на підтримку теми, хто розповідає про не надто романтичні реалії, з яким стикались в районі балки Калетіна. Початок є. У тому, що Сергій разом із небайдужими мешканцями «доборить», сумнів не виникає.