Мешканці Покровського району звернулися до Сергій Мариничев з приводу реконструкції території навколо Ставків, яку практично було знищено внаслідок прокладання кабелю ТОВ «НВК Криворіжелектромонтаж» та прокладання трубопроводу ТОВ «НОВАТОР БІЛДІНГ». Роботи мали завершити ще до початку літнього сезону.

Після депутатського звернення Сергій отримав відповідь зі звітом про повне відновлення алеї до купелі на вул. Невській та асфальтного покриття на дамбі біля перинатального центру. Також, відповідно до документа, виконано чистку берега, завезено пісок. Залишилось тільки порадіти. Та, на жаль, надана інформація не відповідає дійсності. Сергій надає фотодокази і ставить риторичне запитання до громадськості: «Де помилка або брехня – на фото чи у відповідях?»

З травня місяця депутат бореться з розритими ямами водоканалу біля будинків 32 і 33 на 5 Зарічному. Випробував усі методи: ресурсний центр, гарячу лінію ОДА, депутатське звернення з пропозицією, депутатське звернення з вимогою, особистий прийом у голови ради, електронне звернення. Урешті-решт спрацювало. Але Сергій слушно запитує, чому для вирішення такого, здавалося б, дрібного і нескладного питання, доводиться витрачати стільки часу, паперу, конвертів (за запитами отримав 7 відповідей).

Партієць, якому весь вільний час доводиться витрачати на вирішення дрібних, хоча й не менш важливих питань благоустрою, упевнений, що такого не повинно бути, не так має працювати система. Якщо нічого не змінювати, то просуватися вперед ми будемо дуже повільно. А ще ж є глобальні питання, які теж потребують уваги!

Такі, наприклад, як підготовка до наступного літнього сезону, зокрема організація перевірки якості води в «Гранітному кар’єрі» та, у разі позитивного результату, пошук можливостей перетворити найулюбленіше місце мешканців на візитну карту району, що приноситиме не лише естетичну насолоду, а й додаткові кошти в бюджет.

Депутат переконаний, що готуватися слід завчасно, адже в цьому році через затягування, бюрократію, байдужість чиновників не було жодного місця, де люди могли б безпечно покупатися в літню спеку, а ті, хто наважувався робити це в неперевірених і необстежених водоймах, постійно наражали себе на небезпеку.