За словами депутата Покровської районної в місті ради Сергія Мариничева, більшість напрацювань постійних комісій були зведені нанівець цілковитою відстороненістю районних депутатів від проблем громади на засіданні, що відбулося 28 липня.

Щоб у всьому розібратись, нагадаємо питання, розглянуті постійними комісіями.
Одне стосувалося призначення премії голові та його заступникам. Оскільки наказ КМУ щодо збільшення окладів для держслужбовців вийшов посеред року, тобто після прийняття і затвердження районного бюджету, слід було з’ясувати, де взяти кошти для його виконання. Тому прийняли рішення компенсувати збільшення зарплат за рахунок зменшення розміру премій до 120% і 100%.

Наступне питання стосувалося частини зекономлених коштів під час святкування Дня Конституції та Дня міста. Їх запропонували витратити на відзначення Дня Незалежності. Проголосували за облаштування пішохідного переходу на перехресті вулиць Кропивницького і Ватутіна.

Задля утримання й ремонту об’єктів благоустрою, що перебувають на балансовому обліку виконкому райради, запропонували виділити 294 357 грн. Частина з цих коштів призначалась для зупиночних павільйонів і чотирьох дитячих майданчиків на 5-му Зарічному.


Здавалося, початок був гарним. Сергій Мариничев був упевнений, що на засіданні ці пропозиції підтримають, якщо не одноголосно, то принаймні більшістю. Та на превеликий жаль, голосів забракло, як і совісті. З усього цього партієць робить висновок, що хтось дуже проти виділення коштів на проїзд для дітей із малозабезпечених родин до літнього табору, дехто не бажає бачити зупинки в місті чистими та доглянутими, комусь абсолютно байдуже, чи будуть відремонтовані дитячі майданчики – головне, щоб на табличці красувалось прізвище #НектоОлександр, яке навідріз відмовились стерти депутати від «Опозиційного блоку». Цікаво, у якому ще європейському місті в такий спосіб увіковічнюють прізвища «політичних діячів».

Депутата обурює така поведінка: «Вони таки не проголосували і залишили голові та заступнику премії на рівні 200%. А тепер інші штатні працівники виконкому можуть просто не отримати заробітну плату через нестачу коштів у бюджеті».

Сергій натякає, що така несправедливість ще можлива через недостатній контроль громадськості, і припускає: «Напевне, треба змінювати традиції та засідати на вихідних, щоб більше людей приходили й дивилися в очі депутатам».