7 липня депутат Покровської райради від «Сили Людей» Сергій Мариничев  провів прийом громадян. Обговорювали різні питання.

Мешканці з вулиці Кропивницького поскаржились на недобросовісну роботу ТОВ «ДомКом», який з лютого не може налагодити роботу ліфта. Термінового ремонту потребує й аварійний будинок 2 по вулиці Колонтая, з даху якого вже падає цегла. Керуюча компанія поки не поспішає виконувати свої прямі обов’язки.

Відбулася серйозна розмова з приводу криміногенної ситуації. Сергій пояснює: «Бізнес масово звертається стосовно крадіжок. Крадуть все, що можна вкрасти: телевізори, ноутбуки, камери відеоспостереження, ковпаки на авто, навіть бочки з пивом».

Уважно вислухавши людей, депутат підказав можливі шляхи вирішення проблем. Наразі підготував та направив три звернення.

Партієць також повідомив, що попередні зусилля не були марними. Його листи дійшли до адресатів, і на звернення відреагували. Наполеглива й сумлінна праця дала позитивні результати.

На 4 Зарічному, біля «Дивоцвіту» було усунуто підтоплення каналізацією будинку, що зокрема й заважало дитині з обмеженими можливостями користуватися пандусом.

Завдяки спільним зусиллям відділів міськ- та райвиконкомів удалося змусити водоканал виконати свої зобов’язання по благоустрою біля будинків на 5 Зарічному. Навели лад після заміни труб. Водоканал урешті-решт відкрив просту й давню, як світ, істину: після себе треба прибирати.

Нарешті замінили трубопровід по вулиці Кропивницького.

Сергій Мариничев не зупиняється на досягнутому і далі продовжує активно допомагати мешканцям Покровського району.