В розмові з ведучим програми «Один на один» Сергій Мариничев укотре наголошує, що партійна програма повинна визначати не лише, що роботи, але і як саме робити. До того ж депутат упевнений, що має працювати політична відповідальність. І лише тоді типова сучасна політична схема — можна обіцяти все, аби виборець поставив пташку в бюлетені, — перестане функціонувати.

Сергій дав відповідь на питання щодо реалізації передвиборчої програми «Сили Людей», зокрема таких пунктів, як прозорість, розвиток молоді. Переймається тим, що багато ідей депутатам не вдається втілити через відстороненість представників «Опозиційного блоку»: «Наприклад, до регламенту було додано статті з приводу відео і аудіозвернення, які так і залишились на папері. Чому? — питання до більшості, якою керує Оппоблок».

Головною причиною міграції мешканців Кривого Рогу до країн Європи Сергій назвав малу зарплатню, нерозвинену інфраструктуру, забруднені воду і повітря.

Торкнулися болючих питань недбалого розпорядження бюджетними коштами місцевою владою: «Децентралізація принесла більше грошей в бюджет, здавалося б, з’явилось більше можливостей, та натомість маємо потріскані щойно відремонтовані доріжки в парку Гагаріна, не зрозуміло для чого встановлені за 800 тисяч гривень світлофори на 95 кварталі, і таких прикладів багато по всьому місту».

Єдиний вихід: «До влади мають прийти активні ініціативні громадяни, які вже зараз успішно вирішують конкретні проблеми, і щось реально роблять, мають напрацювання в тій чи тій сфері».