6 грудня Сергій Мариничев разом з однопартійцями Нунэ Волковою, Артем Карявка, Оленою Ляшенко, Ольгою Неманежиною взяв участь у міжнародному онлайн-семінарі World Seminar participants. У межах цього семінару 70 людей з України, Тунісу, Болівії, Вірменії, Швеції, Венесуели й інших куточків світу зібралися, щоб обговорити три напрями діяльності: екологічний, економічний і гендерну рівність.

Сергій Мариничев у доповіді про захист навколишнього середовища озвучив основні тези Екологічної програми партії. Виступ переріс у плідну дискусію представників світової спільноти стосовно зеленої урбаністики, екології, сортування сміття.


Екологічна програма партії розроблялася на базі нашого міста в межах спільного проєкту EcoUkraine за сприяння Рада Жіночих Ініціатив і була затверджена під час Десятого всеукраїнського з’їзду «Сили Людей». Роботу експертної групи з розробки екологічної програми партії координував Сергій Мариничев.

Напрацювання наших партійців разом з ідеями та практиками різних організацій по всьому світу будуть зведені в один документ і розіслані всім учасникам семінару.