27 лютого відбулося пленарне засідання ХІ сесії райради, порядок денний якого Сила Людей не підтримала. Причини пояснив Сергій Мариничев: «Зі звіту по соціально-економічному розвитку району близько 85% не відноситься до повноважень районної у місті ради. І підтримувати ті рішення, на які депутати не можуть вплинути, вважаємо неприйнятним».

Під час свого виступу депутат також зазначив, що затвердження на посаду заступника голови виконкому Покровської райради з питань діяльності виконавчих органів колишнього директора ТОВ «Сітісервіс-КР» Крамаренка Олега було незаконним.

На думку Сергія Мариничева, відбулося явне порушення процедури прийняття рішення, яке не опубліковали навіть на другий день після засідання. Окрім того, упродовж року цю посаду ніхто не обіймав. Було зекономлено 200 тис. грн. Нагальної необхідності зберігати цю посаду партієць не бачить. Але навіть якби вона виникла, то роботи все слід, дотримуючись законодавства: «Створити відкритий конкурс, за місяць повідомити ЗМІ про вакансію, обрати членів комісії з числа виконкому та депутатів».

Показники по благоустрою за 2017 рік набагато кращі, ніж за попередні роки. Проте дуже багато проблем залишаються невирішеними. Як-от на м-ні Зарічному, де ще купа тротуарів, внутрішньокватальних доріг кричать про ремонт, люди на візках не мають можливості виїхати із власного будинку. Чому ж так?

Виявляється, пропозиції від депутатів, виконавчого комітету району роками лежать у кабінетах міськвиконкому і не беруться до уваги. Натомість ремонтуються дороги, які кимось, зауважте — не районною владою, вважаються першопріоритетними. На думку, Сергія, така ситуація є великим мінусом, адже не сприяє швидкому покращенню благоустрою району, гальмує його розвиток: «Певно, районній владі краще знати, що є пріоритетним у її ж районі».