Телеканал «Рудана» щорічно обходиться бюджету громади Кривого Рогу в десятки мільйонів гривень. ЗМІ, що засноване на ресурсах громади та існує за кошти платників податків, мало би всебічно та збалансовано висвітлювати події в місті.

Фактично ж канал є рупором у руках «Блоку Вілкула» та чиновників. Депутатів від опозиційних сил в ефірі ми не побачимо. Питання постає гостро, адже закінчується перший рік каденції 8-го скликання міськради. За кожним депутатом — голоси виборців, і виникає парадоксальна ситуація, коли люди, обрані громадою, не можуть відзвітувати на телеканалі громади.

Голосування 27 жовтня міськрадою за призначення нової директорки комунального телеканалу Анни Паукової було суто формальним: владна більшість своїх не образить. Нова керівниця є людиною «руданівської» системи в усіх сенсах, вона працює на телеканалі більш ніж 10 років. Крім того, вона була помічницею міського голови Костянтина Павлова в часи його депутатства у Верховній Раді.

Позицію фракції Сили Людей щодо кандидатури пані Паукової на посаду директора «Рудани» чітко висловила депутатка Наталя Шишка: «Якщо мати на увазі “Рудану” як піар-агентство “Блоку Вілкула”, як фейк-продакшн, як ЗМІ, яке не забезпечує рівних прав кандидатів на виборах, то кандидатура чудова, просто прекрасна. А якщо мати на увазі “Рудану” як ЗМІ, яке веде незалежну інформаційну політику, яке збалансовано висвітлює громадсько-політичне життя міста і в якому чутно голос громади не тільки у вигляді похвальби владі, то кандидатура нікудишня, не відповідає жодним критеріям. І тому ми її підтримувати не будемо».