13 жовтня відбулася Стратегічна сесія Ради Жіночих Ініціатив. Допомогла спланувати подальшу діяльність організації президент БФ «Ожина» Крістіна Видашенко.

«РЖІ — це молода перспективна організація. Важливо, щоб люди розуміли місію та цінності об’єднання. Якщо РЖІ буде і далі розвиватися в Кривому Розі, то людей у ній побільшає», — зазначила Крістіна.

В обговореннях узяли участь голова Дніпропетровської організації РЖІ Ірина Голоднова, члени та членкині РЖІ Сергій Мариничев, Світлана Сова, Алла Трохимчук. Долучилися до розробки стратегії організації голова Молодіжного крила Сили Людей Микита Водзянський, а також прихильниці РЖІ Юлія Чижик та Олена Добривечер.

Юлія Чижик, яка планує найближчим часом вступити до РЖІ, зазначила: «У нас є багато активних, але незгуртованих людей. РЖІ об’єднує жінок і чоловіків, щоб разом вирішувати проблеми, втілювати ідеї».

Під час роботи визначили пріоритетні напрями діяльності, місію, цінності організації. За допомогою SWOT-аналізу виявили свої слабкі й сильні сторони, можливі загрози.

«Після стратегічного планування потрібно попрацювати над делегуванням і розподіленням обов’язків, тому що об’єм роботи великий. Необхідно конкретно й детально визначити виконавців», — пояснює Крістіна Видашенко.

Ірина Голоднова переконана: «Нашій організації потрібно заохочувати людей до активної корисної діяльності для нашого міста, щоб зробити життя в ньому комфортним. Гуртуючись, можна втілювати свої мрії швидко, якісно й ефективно. Ми відкриті як для жінок, так і для чоловіків, незалежно від віку та роду занять, членства чи нечленства в партіях, головне — корисні й цікаві ініціативи з розвитку громади та суспільства в цілому».