Відповіді на три депутатські звернення від фракції Сили Людей з проханням звільнити підприємців 1 і 2 груп від сплати єдиного податку у відведений законом термін не надані! Світлана Сова розробила та подала проєкт рішення з цих питань.

Натомість виконком «розробив свій проєкт рішення», за дивним збігом обставин дуже подібний до проєкту рішення Світлани Сови, який зняли з порядку денного.

Нехай уже з тим авторством проєктів! Тут би всім порадіти за підприємців, яких урешті-решт звільнять від сплати єдиного податку!
Та, за словами Світлани, у проєктів є дві принципові відмінності: «У нашому проєкті вказано по кожному виду діяльності, кому, як і наскільки зменшується єдиний податок. Проєкт рішення звільняє від єдиного податку до 1 вересня».

А от у виконкомівському проєкті рішення уважна юристка розгледіла малесенький підводний камінчик: там зазначено, що не сплачуватимуть єдиний податок ті підприємці, які ПРИЗУПИНИЛИ підприємницьку діяльність.

«Складно самому підприємцю зрозуміти, як це — “призупинено”. А найголовніше, як потім князьки-податківці будуть знущатися над підприємцями і питати документ про це призупинення», — сказала Світлана Сова.