Прикрашати ялинку в Тернівському районі почали в минулому році Костянтин Чухно, Юрій Понькін та Дід Мороз) Андрій Ковган. Свято так припало до душі, що мешканці самі в соціальних мережах запропонували його організувати й цьогоріч. Їхню ініціативу підхопили депутати Сили Людей та Слуги Народу, які разом взялися допомагати тернівчанам. Охоче доєдналися до створення свята і місцеві підприємці. Найктивнішим помічником був Сергій Середа.

Для прикрашання ялинки використали 88 м гірлянд. А місцеві жителі принесли зроблені власноруч іграшки. Вирізнялися серед них велика сніжинка та сніговик. Гості могли безкоштовно зігрітися чаєм і поласувати печивом.

Маленьких учасників свята підкорила своїм запальним танцем корінна тернівчанка, снігуронька Анна Радчук, яка завітала до дітлахів аж з іншого кінця міста — району ПівдГЗК.


«Велика подяка організаторам чудового свята. Було все: танці, пісні, подарунки, пригощання, а головне — незабутні емоції на обличчях наших дітей», — поділилася емоціями Яна Балаба.


Костянтин Чухно зазначив: «Люди у фейсбуці цьогоріч самі активізували тему прикрашання ялинки, що дуже радує. Депутати від Слуг Народу запропонували об’єднати зусилля і зробити свято для мешканців. Ми охоче погодилися. І це той випадок, коли різні політичні погляди не заважають спільно працювати на користь громади».