Обговорюючи з ведучим програми «Нарада» нещодавно прийнятий закон про Антикорупційний суд, Сергій Попович зазначив: «Важливо, наскільки буде дієвим орган, направлений на боротьбу з корупцією. Для мене, як і для більшості українців, головне — результати, конкретні дії, конкретні докази того, що ми можемо довіряти реформам, зокрема й законодавчим».

На думку Сергія, у керівництва країни не завжди є мета отримати кінцевий результат, тому на сьогодні боротьба з корупцією має здебільшого показовий характер.

Депутат вкотре підкреслив, наскільки важливими є зміни свідомості громадян: «Наша партія ставить перед собою завдання працювати з людьми, щоб вони хотіли йти в політику, хотіли брати на себе ініціативу, відповідальність, створювали незалежні громадські об’єднання, благодійні фонди, ОСББ». Сергій закликав громаду об’єднуватись, не бути пасивною, не закривати очі на проблеми, не чекати, що їх вирішить хтось інший, тим більше для цього є купа інструментів: ті ж самі звернення, гарячі лінії.

У ході розмови згадали нещодавній приїзд до Кривого Рогу лідера шведської фундації SILC Пер Олсон, якого позитивно вразили люди, гостинність, місто і його масштаби та настільки ж негативно — стан інфраструктури, екології, умови, у яких доводиться жити, приміром, мешканцям селищ Ілліча та Степового.

Також говорили про розробку екологічної програми Сили Людей, яку на Всеукраїнському рівні експертно й фінансово підтримує SILC і яку завдяки потужній команді довірили саме Кривому Рогу. Зокрема Сергій Попович подякував координатору робочої групи з розробки програми ЕcoUkraine Сергій Мариничев за високий рівень організації.