Мешканці вулиці Адмірала Головка поскаржилися у фейсбуці на засміченість центру мікрорайону Даманський. Реакція заступниці голови Тернівської райради Ірина Брилькова неабияк здивувала багатьох — посадовиця запропонувала створювати бригади з прибирання.

Ірина Брилькова на хвилинку забула, яку посаду обіймає. Мабуть, пані так набридла її робота-неробота, що вона вирішила піддатися якимось незнаним донині сильним поривам раніше невідомого їй духу активізму і турботи про населення. Замість того щоб виконати свої прямі обов’язки, заступниця підтримала геніальну ідею створення всенародних бригад із прибирання Даманського.🙃 На її думку, саме так відбувається процес організації прибирання.

Таке нестримне, дике бажання замішаної в корупційних схемах Брилькової допомогти мешканцям не пройшло повз увагу депутата Костянтин Чухно. Він оцінив відчайдушний намір заступниці створити видимість активної співпраці з населенням, але зазначив, що так аж багато платникам податків не треба. Депутат завбачливо нагадав, що достатньо було б перевірити, хто відповідає за прибирання. Якщо ніхто не відповідає (а таке буває), то ініціювати укладання договору з підрядниками.

Як гадаєте, чому наші посадовці ладні на все, окрім виконання прямих обов’язків, аби втриматися у кріслі? Невже ці обов’язки настільки важкі й невже вони потребують завеликих інтелектуальних і моральних зусиль, що їх так вперто обходять?