Постнов Олексій Сергійович

Постнов Олексій Сергійович

  • 21.03.1986 р.
  • електромонтер ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • член політичної партії «Сила Людей»

“Зупинись, поміркуй і роби виважено”

1986 року народження, освіта вища, одружений, має сина.

Як і багато хто з народжених у Кривому Розі, Олексій Постнов після закінчення школи обрав серйозний шлях – пішов працювати на завод, на тодішню «Криворіжсталь». За кілька місяців його призвали до лав Збройних Сил України, де хлопець чесно відслужив. Згодом повернувся на рідне підприємство й досі працює на тепер уже ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» електромонтером з ремонту та обслуговування електрообладнання конвертерного цеху.

Без відриву від роботи отримав вищу освіту – закінчив факультет електромеханіки Криворізького національного університету. Життя не було легким, але він пам’ятав мудру пораду: «Зупинись, поміркуй та роби виважено».

Олексій до всього підходить максимально розважливо і ґрунтовно. Свого часу прийняв рішення стати членом Незалежної профспілки гірників України, і на сьогодні є активним учасником цієї справді дієвої організації. Олексій зізнається, що на таке рішення вплинуло захоплене враження від знайомства з головою криворізького осередку НПГУ Юрієм Самойловим – людиною, яка працює для людей. Після всебічного ознайомлення з програмою партії «Сила Людей» став членом цієї політичної сили.

Він полюбляє читати, активно відпочивати, мандрувати й займатися спортом. Терпіти не може брехню і брехунів. Вважає, що відповідальність – це слово «треба», навіть коли не хочеться.

У серйозного Олексія Постнова серйозні і справи, і мрії. Він мріє, щоб якнайскоріше закінчилася війна, щоб не гинули люди. І готовий зробити для цього все від нього залежне. І хоч подібні речі видаються неможливими або надто складними, Олексій переконаний: усе складне насправді є простим!