Попович Сергій Миколайович

Попович Сергій Миколайович

  • 10.01.1982 р.
  • директор ТОВ «ВЕРТИКАЛЬ – РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ»
  • член політичної партії «Сила Людей»

“Кривий Ріг – це домівка, тут усе рідне та своє, кожен четвертий з тобою вітається. Сюди хочеться повертатись”

Освіта вища, за фахом електромеханік, за покликанням – рекламіст, директор і співзасновник ТОВ «ВЕРТИКАЛЬ – РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ», одружений, виховує доньку, полюбляє активний відпочинок та риболовлю, практикує йогу, багато мандрує, відвідує культурні заходи

Перше враження від Сергія – цілковитий позитив і любов до життя, до нього відразу переймаєшся щирою симпатією, а при подальшому спілкуванні дивуєшся його практичній кмітливості, працьовитості, умінню налагодити процес роботи, глибині та широті знань. Це людина дії – енергійна, скерована на добро, здатна швидко приймати рішення. Це людина процесу і результату – завжди ставить конкретні задачі й отримує насолоду від процесу виконання.

Три слони, на яких тримається успіх

Одним із ключових факторів свого успіху вважає поєднання здорового трудоголізму, комунікабельності та відповідальності. Дякує батькам, що наділили, потім підтримали й виховали в ньому ці якості. Відсутність мажорства, щира цікавість до життя та потреб людей, уміння знайти спільні точки дотику, вислухати й допомогти в розв’язанні потреб притягують до Сергія людей. Він багатий на друзів, користується повагою і любов’ю підлеглих, має ділові або товариські стосунки з багатьма в Кривому Розі. Рекламний бізнес Сергія дає робочі місця двадцяти креативним і позитивним криворіжцям, «Вертикаль» стала для нього не просто роботою, а другою сім’єю.

Волонтерство та відповідальність – у кайф і для людей

Уже більше року волонтерство займає в житті Сергія неабияку роль. Увійшовши до Ради Об’єднання Відповідальних Громадян, він очолив координаційну групу, що займається рекламою всіх проектів організації. Красномовні постери, листівки й афіші, створені його командою, поширюють інформацію про роботу відповідальних і допомагають залучати до співпраці нових криворіжців. Уже не мислить свого життя без участі в активному громадському русі. Процес позитивних перетворень дарує насолоду, результати надихають на нові справи, росте рівень та шириться коло відповідальності.

Якщо хочеш зробити якісно – роби сам

Ніколи не мислив себе в політиці, але з часом усвідомив, що аби розворушити систему, потрібно ламати її зсередини. Іде розбудовувати нові відносини між владою та криворіжцями, засновані на довірі, високому рівні персональної та спільної відповідальності, зацікавленості в досягненні мети. Має план дій і чітке уявлення про результати. Упевнений, що ділова хватка, кмітливість, працелюбність, обов’язковість та практичний розум, які стали в нагоді при створенні власної компанії, допоможуть і при роботі в міській раді на користь громаді.

Люди Кривого Рогу

Уважає людей надбанням, багатством та основною рушійною силою перетворень у місті. Залучення людей до волонтерських проектів, заохочення й мобілізація криворіжців для участі в соціальних, духовних, культурних, освітніх, спортивних програмах – це перший етап формування потреби в спільній взаємодії, спонукання до об’єднання за інтересами або потребами, а також виховання свідомої, відповідальної, активної громади міста. Уважає, що дуже важливо знайти себе у своєму місті, бути йому корисним, бути людиною, бути тепер.