21 червня на сесії Покровська райрада підтримала проект рішення депутата Сергія Мариничева про звернення до міськради щодо капітального ремонту станцій швидкісного трамвая.

У проекті Сергій передбачив перевірку станцій швидкісного на безпечність та виділення коштів на капремонт «Зарічної» та «Електрозаводської», які розсипаються на очах. Запропоновано також збільшити лінії кількість потягів на маршруті №2 в години пік. На думку депутата, слід прибрати металеві конструкції на станції «Зарічна», які перекривають вхід.

Також у зверненні Сергій наголошує, що працівники станцій необґрунтовано забороняють відео- та фотозйомку, і радить провести з ними роз’яснювальну роботу стосовно законодавчих норм. Депутат уважає за потрібне запровадити оплату QR-кодом на маршрутах №1 і №2.

Ще у травні Сергій, не сподіваючись особливо на позитивний результат, запропонував Покровській райраді направити звернення до міськради: «Можливо нічого не буде, але про проблеми треба говорити, особливо на рівні районних і міських рад. Інакше навіщо вони взагалі тоді потрібні?» І недаремно говорив, бо більшість у раді все ж його почула, віддавши свої голоси на користь проекту рішення, а значить, на користь людей.

А чому не сподівався? Бо розумів, йтиметься не про новий пам’ятник, а про безпеку, якою активісти вже проїли очі й печінки керманичам міста, та благоустрій, яку ті ж самі керманичі розуміють якось по-своєму. Наприклад будуючи за мільйони набережні, про які ніхто не просив.

Тепер треба чекати на реакцію адресата, і хочеться вірити, що вона буде адекватною й такою ж швидкою як трамвай, станції якого без належного догляду перетворюються на руїни і становлять небезпеку.