Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Покровська райрада підтримала пропозицію Сергія Мариничева

21 червня на сесії Покровська райрада підтримала проект рішення депутата Сергія Мариничева про звернення до міськради щодо капітального ремонту станцій швидкісного трамвая.

У проекті Сергій передбачив перевірку станцій швидкісного на безпечність та виділення коштів на капремонт «Зарічної» та «Електрозаводської», які розсипаються на очах. Запропоновано також збільшити лінії кількість потягів на маршруті №2 в години пік. На думку депутата, слід прибрати металеві конструкції на станції «Зарічна», які перекривають вхід.

Також у зверненні Сергій наголошує, що працівники станцій необґрунтовано забороняють відео- та фотозйомку, і радить провести з ними роз’яснювальну роботу стосовно законодавчих норм. Депутат уважає за потрібне запровадити оплату QR-кодом на маршрутах №1 і №2.

Ще у травні Сергій, не сподіваючись особливо на позитивний результат, запропонував Покровській райраді направити звернення до міськради: «Можливо нічого не буде, але про проблеми треба говорити, особливо на рівні районних і міських рад. Інакше навіщо вони взагалі тоді потрібні?» І недаремно говорив, бо більшість у раді все ж його почула, віддавши свої голоси на користь проекту рішення, а значить, на користь людей.

А чому не сподівався? Бо розумів, йтиметься не про новий пам’ятник, а про безпеку, якою активісти вже проїли очі й печінки керманичам міста, та благоустрій, яку ті ж самі керманичі розуміють якось по-своєму. Наприклад будуючи за мільйони набережні, про які ніхто не просив.

Тепер треба чекати на реакцію адресата, і хочеться вірити, що вона буде адекватною й такою ж швидкою як трамвай, станції якого без належного догляду перетворюються на руїни і становлять небезпеку.

2018-09-17T04:23:16+00:00 23 Червня 2018|