Росія — країна-агресор. Патріарх УПЦ МП благословляє російських військових і Путіна на війну з Україною. Ідеєю руского міра, любві к братьям рускім просякнута вся діяльність УПЦ МП. Попи їздять на іномарках, мають власне житло та всі блага цивілізації.

А наші дівчата й хлопці на сході живуть у бліндажах. Гинуть від куль підступних «братів». Ті, що повертаються живими додому, поневіряються по орендованих квартирах, не маючи можливості придбати власне житло.


І саме в цей час більшість Криворізької міської ради виділяє земельну ділянку для будівництва православної церкви Московського патріархату на честь святителя Спиридона Тримифунтського, чудотворця. Мова йде про ділянку на вулиці Дніпропетровське шосе навпроти будинку 5, що на вулиці Котляревського. На цій землі можна було збудувати багатоповерховий будинок для родин учасників АТО і забезпечити їхнє право на гідне життя. Та де там!

Це рішення невдало намагалися просунути вже неодноразово ще в минулій каденції. Та цинізму виявилося більше саме в тих, хто зі шкіри пнеться, аби довести турботу про ветеранів АТО.


Юрій Милобог закликав не підтримувати таке рішення. Коментуючи свій виступ, депутат зазначив: «Церков скоро буде більше, ніж прихожан. Самі люди проти цієї забудови. Головне, що землю можна дійсно використати на благо людей, збудувавши поліклініку або багатоквартирний будинок для ветеранів та учасників АТО і ООС».