24 серпня понад 30 команд взяли участь у пішому квесті до Дня Незалежності, який стартував біля пам’ятника козаку Рогу. Організувала захід Сила Людей Кривого Рогу, а координував один із перших упроваджувачів квестів у нашому місті, давній прихильник Сили Людей Михайло Саліханов.

Перше місце в номінації підлітків здобула команда «4 козаки». Серед сімейних перемогла «Велосім’я» з найбільшою з усіх категорій кількістю балів — 95. Серед дорослих перше місце виборола команда «Свадьботрон».

«Ми добре побігали) і зарядились емоціями. У кожного була своя думка, але ми намагались знайти спільну мову. Командира не обирали, усі були рівноправні», — поділилися враженнями запальні свадьботронівці ще до оголошення результатів.

Захоплені учасники шукали відповіді на непрості інтелектуальні й творчі завдання, стоячи, сидячи, лежачи на траві, навприсядки та на колінах). Творчо і креативно команди підійшли до вибору назв. Поруч зі «Справжніми українцями», «Патріотами» були смачні «Хінкалі», «Міцний чай», веселі «Лошкарі», навіть політичні «Мамо, я в політику!» та «Справедливі». «Єдинороги» суперничали з «Метеликами» і «Совами», і добре, що під час цього жодна тваринка не постраждала).

Ніхто не залишився без призів-подарунків: це були й білети до кінотеатру «Олімп» та боулінг-клубу, знижки на автоквест, квіст, сертифікат на сімейну фотосесію, мімішні мапи для наймолодших, чудова настольна гра та заохочувальні магніти. Ті, хто прийшов у вишиванці або з прапорцем, отримали смачні патріотичні) прянички ручної роботи.

Велика подяка партнерам: Магазин настольных игр в Кривом Роге та Quest Out, кінотеатру OLIMP, рекламній компанії «Вертикаль» Up2dreams. Окрема подяка за смакоту Торты Екатерина.

Величезне спасибі усім волонтерам. Приз симпатії від учасників та організаторів — доброму ізсередини волонтеру, який був Вовком — дуже ефектним під кінець квесту на фоні майже повного місяця)).

«Це була можливість гарно провести час з цікавими людьми, відпочити сімєю, з друзями і одночасно попрактикуватися в кмітливості, отримати нові знання. Дуже гарна альтернатива традиційному застіллю. А який драйв та азарт!!!» — зазначив учасник з команди «Сови» наш партієць Костянтин Чухно.