Ні для кого не секрет, що криворізька партійна організація Сили Людей є однією з найпотужніших в Україні. Перейняти досвід розбудови організації приїхала 12 червня молода команда з Кам’янського на чолі з Андрієм Іванченком. Зазнавши поразки на останніх виборах, переживши певне розчарування, кам’янчани ще з більшим завзяттям розпочали вивчати практики успішних команд у різних містах нашої країни.

На першу зустріч із гостями в офіс Сили Людей завітали голова фракції Сили Людей в Тернівській райраді Костянтин Чухно, депутати Криворізької міськради Андрій Немченко, Наталя Шишка та Юрій Милобог.


Координатор зустрічі Юлій Морозов назвав головну причину успіху криворізької організації Сили Людей: «Із 2015 року в нашій організації не було жодного конфлікту, розколу, брудної боротьби за владу всередині. Передумовою цього є те, що в партію приходили люди у своїй більшості з громадського сектора чи із соціально відповідального бізнесу, — ті люди, які вже щось робили до вступу в партію».


А ось навіщо потрібні районні ради, які не мають грошей і повноваження яких обмежені лише дрібними питаннями, нашим гостям було важко пояснити).

Голова Кам’янської міської органіазції Андрій Іванченко зазначив: «Ми теж промислове місто. Маємо ті самі проблеми з екологією. У нас дуже пасивні мешканці. Схожа розстановка політичних сил. Для нас украй важливо дізнатися успішну практику вашої організації, якій вдається у схожих умовах досягати результатів і так довго тримати оборону».


Про другу зустріч, яка відбудеться сьогодні, — у нашому наступному пості.