Минулої суботи відбулася конференція Дніпропетровської обласної організації ПП «Сила Людей». Уперше в історії в онлайн-форматі. Для «Сили Людей» дуже важливим є принцип ротації керівних посад, і головне — дотримання правил, які демократичним шляхом прийняла партія. Тому обрання нових представників від області до Політради і Центральної контрольно-ревізійної комісії було вагомою причиною, щоб знайти можливість провести конференцію онлайн.

«Ми давно обговорювали те, що багато з наших зборів, особливо коли не йдеться про дуже дискусійні питання, можна проводити за допомогою сучасних технологій, — пояснює юристка і перша представниця Дніпропетровської області в Політраді Svetlana Sova. — І от тепер карантинні обмеження підштовхнули нас до цього. Схоже, ці практики ми продовжимо й після закінчення пандемії. Адже цей перший досвід показав, що і ми, і технології цілком до цього готові. Це однозначно економитиме час та ресурси, що для нашої партії дуже важливо». І дійсно, сьогоднішні програмні рішення дають учасникам онлайн-конференції змогу не лише бачити й чути одне одного, сидячи на багатокілометрових відстанях, а й авторизовано голосувати — як відкрито, так і таємно, та оформлювати це в офіційні протоколи.

Але від технічних питань перейдемо до головних. До Політради «Сили Людей» було обрано криворіжця Роман Козлов, професора філології та підприємця, який уже понад 15 років працює у сфері видавничого бізнесу. «Складні часи — це і виклик, і поле можливостей. Я впевнений, що багато місцевих партійних ініціатив, які виникають передусім для допомоги співгромадянам, можна осмислити, узагальнити та масштабувати. І я впевнений, що нам це вдасться і що “Сила Людей” збереже свою унікальність і структуру», — наголосив Роман.
Другим членом Політради від Дніпропетровської області став київський айтішник Юрій Пивоваренко. Таке нетривіальне рішення Євген Каріс (Евгений Карис), який, можна сказати, здав пост Юрію, пояснив так: «Лідери криворізької організації давно перетиналися з Пивоваренком у його громадській діяльності — починаючи від проєктів “Зробимо Україну чистою” до “Грінкубатора”, де він відігравав надважливу роль. Коли Юрій у 2017 році приєднався до партії, наша співпраця активізувалася». Сьогодні, коли пересування обмежене, і це, можливо, надовго, нам дуже важливо мати в Києві людину, яка добре говорить англійською мовою, абсолютно поділяє наші цінності й уміє організовувати людей на правильні справи і домовлятися про партнерства, адже це дасть можливість максимально ефективно представляти партію в офіційному високому статусі у взаємодії з численними міжнародними партнерами, які зацікавлені в розвитку «Сили Людей».

Також партія із задоволенням проголосувала за призначення першого партійця «Сили Людей» у Кривому Розі Костя Галамага (Kostiantyn Halamaha) до ЦКРК. Радіємо, що Костянтин знов має змогу активно включитися в партійні дії, і віримо, що на цій важливій посаді він зможе принести багато користі.
СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг висловлює велику подяку Світлані Сові, Євгену Карісу і Сергію Мокрякову, які стали першими представниками від нашого міста в найвищих керівних органах партії та зробили потужний внесок у її розвиток на рівні країни.