Немченко Андрій Миколайович

Немченко Андрій Миколайович

  • 09.10.1975 р.
  • тимчасово не працює

  • член політичної партії «Сила Людей»

“Із «Сили Людей» почнеться нова доба справжніх політичних партій в історії Кривого Рогу”

Мешканець ж/м Зарічний-5, має дві вищі освіти – юридичну та економічну, начальник відділу з організаційних питань Криворізького міського управління юстиції, захоплюється підводною археологією, вивчає історію України, займається спортом, хороший сім`янин і батько.

Андрій – фахівець з юридичних питань і вважає своїм прямим обов’язком допомагати тим, хто потрапив у складні обставини, й робити все можливе задля допомоги іншим. Він завжди небайдужий, чуйний, справедливий, уважний. За час своєї трудової діяльності займався пошуком себе в різних сферах: працював слідчим, юрисконсультом, в органах юстиції, а тепер займає посаду начальника відділу з організаційних питань Криворізького міського управління юстиції. Це виробило в нього прагнення завжди допомагати людям.

Декілька знакових фактів з біографії Андрія

  • Слідчий Андрій Немченко був першим українським міліціонером, який порушив і розслідував кримінальну справу за ознаками злочину «Тероризм».
  • Під час роботи юрисконсультом займався захистом інтересів трудових колективів, тісно співпрацював з підприємцями Кривого Рогу у вирішенні їхніх проблем.
  • На посаді начальника виконавчої служби домігся визначених законом виплат підприємству ВАТ «Кривбассрудоремонт» та регресних виплат робітникам ВАТ «ЦГОК», ВАТ «Кривбасзалізрудком».
  • Має досвід викладацької діяльності, читав лекції студентам міжрегіональної Академії управління та права і завоював авторитет студентства та щиру повагу.
  • Безпосередньо причетний до розбудови структури Міністерства юстиції України в Кривому Розі.

А ще він дуже допоміг офіційній розбудові більшості волонтерських громадських організацій у місті. Майже всі новоутворені криворізькі громадські об’єднання під час реєстрації пройшли через Андрія. Він консультував і допомагав зі складанням установчих документів.

Відданість Батьківщині

Андрій уболіває за свою Батьківщину, завжди відстоює незалежність і європейський розвиток нашої держави. Він ділиться наболілим – колишній курсант першого випуску Луганського інституту МВС не може виправдати Росію, яка позбавила його історії та частини Батьківщини. Засмучений, що його однокурсники підняли та націлили зброю одне на одного, стали по різні сторони конфлікту, убивають і калічать тих, із ким навчались за однією партою.

Щоб хоч якось посприяти інформуванню населення Кривого Рогу про реальний хід дій у зоні АТО, створив спільноту в соцмережі, де надавав можливість конфронтуючим сторонам донести одна одній правду. Брав активну участь у зборі матеріальної допомоги військам України та бійцям АТО, допомагав внутрішнім переселенцям.

Кривий Ріг у житті родини Немченків

Історія взаємин Андрія з Кривим Рогом сягає своїми коренями в далеке минуле. Його родина ще з 1890 року починала розбудовувати місто. З перших хатинок на Гданцівці та вулиць сьогоднішнього Центрально-Міського району починалось велике потужне місто-трудівник. Давня сімейна історія та родинні зв’язки з містом навіки прописали Кривий Ріг у серці Андрія. Тут він зустрів дружину, тут народилася його донька, і саме в Кривому Розі він хоче створювати умови для розвитку чесного, справедливого, рівного за можливостями для всіх суспільства.

Вирішення питань корупції та бюрократії в місті

Дещо різкий, прямолінійний і незручний для прихильників «договорняків», справедливий і відповідальний за справу, яку він робить, Андрій завжди ставить букву закону над особистими інтересами впливових осіб. Називає корупціонерів у владі п’ятою колоною і, на щастя, знає, як побороти цю систему. Він не ідеаліст і добре розуміє масштаби проблеми, але впевнений, що при серйозному бажанні можна позбавитись продажних чиновників і знизити рівень корупції в місті. Своїм робочим інструментом бачить Комітет міськради з роботи з правоохоронними органами, мріє провести інвентаризацію та створити прозорі системи й відкриті тендери.

Робота депутата ніколи не цікавила Андрія, але коли знайомі за суспільно-громадськими справами запропонували долучитися до змін у місті і йти в складі партії на вибори, то він погодився. Адже щиро вірить, що люди, які об’єднали свої зусилля заради розвитку Кривбасу, – це люди честі, розумні та компетентні, і вони здатні створити умови для побудови середнього класу.

«Сила Людей», за словами Андрія, – це tabula rasa, білий аркуш, це чиста партія, яка змінить стереотипи про політичні організації і має великі шанси на місцевих виборах у Кривому Розі.