Неділько Денис Васильович

Неділько Денис Васильович

  • 04.04.1982 р.
  • тимчасово не працює

  • член політичної партії «Сила Людей»

“Головний ресурс Кривого Рогу – це його мешканці, які своїм життям прикрашають це місто”

Народився в місті Кобеляки Полтавської області, має дві вищі освіти, першу отримав в Одеському юридичному інституті Національного університету внутрішніх справ, другу – у Криворізькому економічному інституті Київського національного економічного університету за спеціальністю «Економіка підприємства». Разом з дружиною виховує сина, музикант, велотурист, займається інноваційними проектами в галузі енергозбереження, активною благодійною діяльністю, має досвід роботи в правоохоронних структурах та у сфері комунального господарства, веде приватну юридичну практику в рамках цивільно-правових договорів.

Дотримання права – запорука успішної громади

Юрист – це людина, що стоїть на охороні закону. Денис розуміється на цивільному та кримінальному праві, знає всі труднощі й нюанси функціонування правоохоронної системи і як ніхто інший усвідомлює, що дотримання законності та прав громадян є фундаментом успішної громади, а тому свої знання застосовує саме для цих процесів.

Допомога, коли вона потрібна

З початком бойових дій волонтерська та благодійна діяльність у житті Дениса вийшли на передній план. Він почав займатися допомогою Дніпропетровському військовому шпиталю: разом з командою відновлює операційну, покриває недостачу медикаментів, завдяки своїм організаційним здібностям координує волонтерів від Кривого Рогу до Полтави, налагоджує зв’язки з працівниками адміністрацій. Без зайвих слів, чітко та системно йому вдається організувати роботу групи волонтерів задля допомоги тим, хто так її потребує в цей непростий час.

Відповідальність

Найбільша боротьба проходить із самим собою за право називатись відповідальним. Денис не любить порожніх балачок, тому в скрутні моменти воліє діяти. Чи це благодійність, чи робота в правоохоронних органах, чи юристом у комунальній сфері, головне – дотримуватись своїх принципів не на словах, а на ділі.

Творчий бік серйозного чоловіка

Денис – не тільки серйозний юрист, він ще й творча людина: барабанщик рок-гурту «Е.С.О». Як музикант знає, що культура – це невід’ємна частина життя міста.

У дитинстві він мріяв став стати пожежником – приваблював героїзм професії і можливість допомогти людям у надзвичайних ситуаціях. І хоч пожежником Денис Неділько не став, та принципи громадянського геройства реалізує вже зараз і збирається робити це дедалі активніше.