Депутат Криворізької міськради Сергій Попович повідомив, що наразі йде підготовка проекту рішення з демонтажу небезпечної для мешканців Східного недобудови на Сімонова,16 — прикладу двадцятирічного безладу і безвідповідальності. І все це стало можливим після 1,5 року численних походів по кабінетах.

Член партії «Сила Людей» Арамаіс Касумян, який минулого року брав безпосередню участь у зборі підписів мешканців за знесення недобудови, розповів: «Потворна недобудова у своєму послужному списку має кілька нещасних випадків, зокрема смерті дитини, багато травмованих, кілька кілограмів наркотиків, прийнятих прямо на території руїн, трупи (кажуть слугував аналогом «кар’єру» початку 90-х років), і відповідно, є психологічною травмою кількох тисяч людей, змушених усе це спостерігати роками».

За рік зусиль змінилися три начальники управління комунальною власністю, але майже нічого не змінилось щодо статусу недобудови. Близько півроку тому партійці вкотре підняли це питання, була призначена техекспертиза, у результаті якої залишки будівлі були визнані непридатними для експлуатації.

Далі ще рішення сесії, виділення коштів, знос недобудови, прибирання території після зносу… Сергій Попович упевнений: щоб довести справу до переможного кінця, треба ще запастися терпінням, витримкою, а головне, не послаблювати контроль, без якого, на жаль, нині нічого робитися не буде.