Зараз звертаємося до тих, хто вже визначився і хто вже за Сила Людей Кривий Ріг.
Ми з вами у кожному разі зробимо все можливе, щоб змінити це місто. Але щоб через вибори отримати для цього потужніші важелі впливу, самих нас із вами недостатньо. Нам потрібно достукатися ще до десятків тисяч криворіжців.
Ми маємо, що їм сказати.
Ми знаємо, як їм це сказати.
Нам лише потрібні ресурси, щоб швидко до них це донести, прорвавши інформаційну блокаду.
Нам терміново потрібен МІЛЬНОЙ ГРИВЕНЬ — на онлайн, офлайн і партизанську рекламу. Ця сума в рази, навіть в десятки разів менша, ніж ті, що їх уже напівлегально  витрачають конкуренти. Бо ми не крадемо (лиш дурний краде сам у себе), а сподіваємося на підтримку людей. З нами ідейно працюють справжні професіонали з великим досвідом і нестандартними підходами. Сотні небайдужих криворіжців уже пообіцяли допомогти нам з поширенням інформації про кампанію СилиЛюдей і про наші наміри перетворити КривийРіг на МістоДеХочетьсяЖити.
Ми знаємо, як упоратися з тим, що нас не пускають на борди, з тим, що викуповують і не пускають до читачів тиражі газет, які публікують інформацію про нас. Ми все одно розповімо про себе!
І обов’язково, як завжди, відзвітуємо про витрати довірених нам грошей.

Реквізити для перерахунків:
КМОПП «СИЛА ЛЮДЕЙ»
р/р UA263057500000026008053509413
ЄДРПОУ 40009611
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 305750
УВАГА!!! За чинним законодавством, переказ без зазначення наведеної нижче інформації є НЕЗАКОННИМ і буде перерахований у бюджет держави, тож при переказі просимо вказати: «Добровільна пожертва від (твоє ПІБ), ІПН, адреса прописки»