Серед понад 200 кандидатів у депутати від Сили Людей наймолодшою була вісімнадцятирічна Анна Поддуєва. Це певний показник того, що принципи побудови, засади, діяльність нашої партії відповідають викликам часу і відгукуються в молодих серцях.

У своєму інтерв’ю для сайту 0564 Анна розповіла про те, що спонукало її прийняти таке відповідальне рішення й наважитися на рішучий крок у політику: «Коли мені виповнилося 18 років, я пішла на збори активістів і представників Сили Людей, послухала про цю політсилу, почула нову інформацію, познайомилася з деякими депутатами-силолюдівцями. Почувши їхнє звернення до активних і небайдужих криворіжців, які хотіли би діяти, змінювати щось у місті, я висловила готовність стати кандидаткою в депутати від цієї політсили».


Увага! На той час Анна вже закінчила Українську академію лідерства та взяла участь у тренінгу «Мамо, я в політику», де спікерами були Юлій Морозов, Світлана Сова, Тарас Юрченко й інші експерти.
Про те, що Анна вирізняється з-поміж своїх підлітків нестандартним мисленням, має власну думку і вже сформований погляд на життя та, як кажуть, не йде за натовпом і готова відповідати за свої рішення, свідчить такий факт з її біографії. Після школи дівчина не вступила, як усі, до університету. Вона пройшла відбіркові етапи та виграла грант на навчання в Українській академії лідерства. Це десятимісячний курс Програми загального розвитку. Попри те, що батьки не дуже підтримували ідею Анни, дівчина успішно закінчила академію, а наступного року після закінчення школи вступила до Державного університету економіки та технологій, у якому зараз навчається на факультеті права.

Про свою першу участь у виборчій кампанії дівчина розповідає так: «Я тверезо оцінювала свій шанс стати депутаткою — розуміла, що він є, але невеликий. За результатами виборів у своєму окрузі я набрала 50 голосів виборців, що для мене було і приємно, і важливо. Усвідомлення того, що тобі довіряють пів сотні земляків, багато з яких знають тебе лише заочно, тільки додало мені впевненості в подальшій активній діяльності на користь людям і місту».


Членкиня Молодих Лібералів Анна Поддуєва переконана, що така відмінність агітаційної кампанії Сили Людей, як агітація на вулиці кандидатів за самих себе, мала позитивний комунікативний ефект і дала результат.

Ми пишаємося тим, що критично мисляча молодь довіряє нам і бачить, що майбутнє — за такими партіями, як Сила Людей.