25 липня в Сумах за сприяння Фонду Фрідріха Науманна відбулася чергова дискусія «Розвиток підприємництва та покращення інвестиційного клімату», що об’єднала 27 учасників, серед них членкиня Політичної Ради, координатор з економічних питань Світлана Сова.

За словами Світлани, Суми виявились надзвичайно гостинними: «Захід проходив в чудовому конгрес-центрі Сумського державного університету. Дуже сподобались сумчани взагалі. Як координатор, ведуча, тренер, я отримала величезне задоволення від спілкування. У результаті маємо суттєві напрацювання в галузі розвитку підприємництва та покращення інвестиційного клімату в Україні.

На зустрічі в загальній дискусії обговорювали питання розвитку підприємництва та інвестиційного клімату в Україні, приділили увагу таким серйозним темам, як прогнозовані умови та податки для бізнесу, розвиток транспортної інфраструктури, кадри для підприємців, стимулювання розвитку пріоритетних галузей і сфер, просування експорту.


Координатор пояснює, що такі дискусії-обговорення проводяться у зв’язку з необхідністю написати і затвердити нову ефективну життєздатну програму партії, яка стане путівником для партійців та скеровуватиме їхні дії в правильному напрямку з урахуванням особливостей нових реалій та вимог сучасної економічної дійсності.

Партійка також зазначає: «Особисто переді мною стоїть завдання зібрати знання, ідеї, інформацію, залучивши до цього якомога більше експертів, які допоможуть з’ясувати, що саме повинна робити партія для економічного розвитку країни зараз і в довгостроковій перспективі, коли ми прийдемо до влади».