«Чекали менше трьох років.   Труби відремонтували!» — з радістю, легким сумом і домішкою іронії повідомив про перемогу мешканців будинку 27 на Сонячному у двобої з бюрократією Михайло Смірнов.

У будинку в першому під’їзді постійно затоплювало підвал. Звернення до аварійної служби, «Житлосервісу», виконкому та депутатів нічого не давали. А тим часом почало затоплювати будинок поряд.

Переломним моментом у паперовій війні з безвідповідальністю й одвічною відсутністю крайніх став контрнаступ депутата Михайла Смірнова, який на прохання зневірених мешканців у листопаді 2020 написав звернення, після чого була створена комісія, до складу якої увійшли члени виконкому та «Житлосервісу». Нарешті провели обстеження підвального приміщення, усунули пориви, двічі прочистили каналізацію, замінили трійники. Труби відремонтували.

«Це однозначна перемога. Дякую всім!» — зазначив Михайло Смірнов. Депутат упевнений, що сьогодні чарівний пендель, на жаль, ще залишається дієвим інструментом у вирішенні подібних питань: «Одна з проблем Кривого Рогу — незадовільний стан наших будинків. Що робити? Або сподіватися на міську програму оновлення житлового фонду, або створювати ОСББ, або напружувати ЖБК. А оскільки із ЖБК все також дуже складно, а на міську програму сподіватися не доводиться, іноді треба застосовувати депутатське прискорення».

#НемаДрібнихПитань