Замість гарних міських пейзажів мешканцям будинку 31 по вулиці Металургійній щодня доводиться спостерігати, як привозять і забирають трупи. Погодьтеся, картина малоприємна для споглядання. До того ж таке сусідство будівель — небезпечне із санітарного погляду. До моргу інфекційної лікарні звозять померлих від ковіду та інших інфекційних хвороб.


Ще взимку під час огляду сміттєвих майданчиків люди звернули увагу Ірини Тарівердієвої та Оксани Кучер на те, що один з них розташований просто біля неогородженого моргу. Депутатки були шоковані таким видовищем: «Це ж ненормально. Поряд — центральна дорога, за нею — парк із візитівкою нашого міста, квітковим годинником, з іншого боку — житловий масив. Діти, люди пенсійного віку змушені дивитися на смерть постійно. Це порушення всіх етичних, санітарних норм!»


Департамент розвитку інфраструктури міста розвів руками та направив депутаток до головної лікарки інфекційної лікарні. Вона теж виявилася безпорадною. Тоді Ірина та Оксана під час сесій звернулися до голови Металургійної райради Геннадія Шаповалова. І ось буквально днями той пообіцяв вирішити питання найближчим часом.

За словами Оксани Кучер, раніше будівля була обгороджена, але з якихось причин паркан прибрали. І близько п’яти років ніхто з керівництва на це не звертав уваги.