Відбулася зустріч Андрія Немченка з мешканцями будинків №8 та №10, що по вулиці Славній. У цих будинках уже давно утворилися величезні тріщини, які від вибухів у кар’єрі поруч лише збільшуються. Заливання піною такого розміру щілин — як мертвому припарка. Люди бояться опинитися під руїнами власних домівок. До загальної картини занепаду додайте ще й понівечену ямами дорогу та ненадійно прикриті підручними матеріалами пащі люків.

«Історична цінність таких місць нівельована тим, що це двоповерхові “сталінки”. Там важко створити ОСББ: досвідчені керівники не хочуть братися, бо багато внесків з будинку на 12 квартир не отримаєш. А керуючі компанії бачать у квартирах особисті банкомати: ви нам — гроші за утримання будинків і прибудинкових територій, а ми вам — майстрів, які роками не з’являються. Та щойно ви перестанете платити — отримаєте позов до суду», — пояснює Андрій.

Депутат переконаний, що такі питання повинні вирішувати міська влада разом з промгігантами: це має бути або відселення, або реконструкція. На його думку, так далі тривати не може.

«Запускаю процес змін у районі. Працюємо з департаментом розвитку інфраструктури міста і “Кривбасводоканалом”. Безпека й комфорт мешканців вулиці Славної повинні стати на щабель вище», — зазначив Андрій Немченко.


Після зустрічі з мешканцями депутат без зволікань направив вимогу директору КП «Водоканал» Сергію Маркову та директору департаменту розвитку інфраструктури Івану Карому. Це лише початок. Попереду — численні перемовини, паперові бої, юридичні протистояння, пошуки компромісів і конструктивних рішень заради безпеки людей, на яких влада забила, але вони, як і решта, мають право на достойні умови проживання.