На депутатське звернення Світлани Сови від 22 вересня 2020 року стосовно забезпечення поліклініки №1 на Всебратському-2 вузькоспеціалізованими лікарями та рентген-кабінетом надійшла відповідь. Нині в медичному закладі приймають пацієнтів лише сімейні лікарі.


У документі наголошують на неможливості задовольнити прохання мешканців у зв’язку з тим, що кількість електронних направлень до спеціалістів другої ланки дуже мала і не покриває денного навантаження лікаря. Під час переукладання угоди з НСЗУ обіцяють розглянути питання додатково.
Строк дії попереднього договору завершується 31.12.2020.

У зв’язку з цим Світлана Сова запропонувала мешканцям почати активно брати електронні направлення за найменшої потреби. За словами Світлани, зазвичай пацієнти намагаються обходитися лише консультацією сімейного лікаря, аби далеко не їхати. Через відстань люди відтягують візити до лікарів, що згубно впливає на їхнє здоров’я, сприяє запущенню хвороби і відтерміновує вчасне діагностування та лікування.

Мешканці Всебратського-2 підтримали ініціативу Світлани й почали брати електронні направлення, аби показати, що насправді попит на лікарів є, а отже, є потреба в забезпеченні ними поліклініки.

Читайте також тут: https://www.facebook.com/kr.sylalyudey/posts/2127789400686393