Мер міста  Кривого Рогу навіть не поставив на голосування пропозицію Світлани Сови створити контрольну комісію з вирішення проблем мешканців, яких відключили від опалення у 2010–2012 роках.

При цьому під час 4 сесії Костянтин Павлов, захищаючи депутатку від Блоку Вілкула, привселюдно зазначив, що не має права не поставити на голосування пропозицію депутата Криворізької міськради, і запевнив Світлану, що так само вчинить з її пропозиціями, якщо вони будуть. Але обіцянкя-цяцянка.
«Що, так страшно поставити на голосування мою пропозицію?» — запитала Світлана, коли її прохання нахабно та незаконно ігнорували.

До складу комісії з вирішення проблем мешканців, яких відключили від опалення у 2010–2012 роках, депутатка пропонувала включити представників від кожної фракції, на чолі комісії мала бути сама Світлана.

«Дискримінація за партійною приналежністю, порушення регламенту стають традицією та родзинкою головування Павлова і єдиним способом боротьби з політичними опонентами. На жаль, цінність будь-якого проєкту рішення, пропозиції визначається не користю для криворіжців, а політичною приналежністю автора», — зазначила Світлана Сова.
.
Початок історії тут:
https://cutt.ly/2cbgtf8
https://cutt.ly/Fcbc0dz
https://cutt.ly/ucbvbsd