Під час зустрічі 30 серпня співвласники багатоквартирного будинку №3 на вулиці Комерційній звернулися до депутата міськради Денис Скворцов з проханням посприяти у вирішенні проблем, існування яких ігнорує управитель. Кілька років мешканці квартир 13 і 20 потерпають від постійного протікання покрівлі та затоплення. Також здивувало, як місцева влада легковажить наявністю аварійного дерева — воно може в будь-який момент пошкодити транзитні газові мережі. Наслідки непередбачувані. Мешканці, схвильовані власною безпекою, неодноразово звертались до Центрально-Міської районної ради. Однак кожного разу отримували від балансоутримувачів зелених насаджень обіцянки на папері.

З метою уникнення таких ситуацій Денис миттєво відреагував на усне звернення виборців і озвучив його під час сесії 31 серпня. Ситуація є терміновою та потребує вирішення вже зараз.


«Мені не важливо, звернулася до мене одна старенька бабуся чи цілий будинок. Мене дивує повне ігнорування з боку місцевої влади потреб звичайних мешканців. Мене обурює повна бездіяльність ТОВ “Дивобуд”, якому співвласники щомісячно сплачують кошти. Сьогодні не усунули протікання покрівлі — завтра будуть вимушені відновлювати затоплені електромережі. Страждають від такого халатного ставлення “Дивобуду” до виконання своїх обов’язків у першу чергу ті, хто не має заборгованості. У будь-якому разі залишати таку “діяльність” поза увагою не можна. Єдиний варіант, який змусить “Дивобуд” працювати, — це постійні акти-претензії та складання актів про затоплення. Коли розмір підтвердженої шкоди внаслідок залиття перевищить вартість робіт, то, може, тоді управитель згадає про свої обов’язки. Упевнений, що згуртованість співвласників і нагальна необхідність вирішення гострих та болючих питань будинку стане поштовхом для створення ОСББ».