У відповідь на виступи Юлій Морозов чиновники визнали, що медпрацівники інфекційної лікарні не застраховані. Платіж за страховку, як визнала очільниця управління фінансів Рожко, не було здійснено. А для цих потреб було виділено майже 4 млн грн субвенції!

«Пане Мурашко, ви отримали субвенцію майже 4 млн на заохочення та страхування працівників у галузі охорони здоров’я на Інфекційну лікарню №1. На Прозоро висить угода на страховку на 86 тисяч. Страховка ні про що з відшкодуванням на 10 000 з франшизою на 15 днів. Тобто навіть після того, як гроші будуть оплачені, страховка запрацює через 15 днів. І медики не застраховані фактично. Хто і як обирав цю страхову компанію? Чому було обрано саме таку угоду, коли у вас є 4 млн? І чи взагалі згідно з угодою на 86 тисяч страхування проплатили гроші? Тому що ніде проплат не видно, а працівники думають, що вони застраховані», — зазначив Юлій Морозов.
.
На все це начальник управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко дав ось таку відповідь: «Лікарня сама обрала страхову компанію. Усі компанії, з якими ми хотіли працювати, до нас не прийшли».

Депутат Юлій Морозов, навіть попри всі розбіжності і регулярну мову ворожнечі збоку міської влади, запропонував об’єднати зусилля і вирішити це питання негайно: «Страхову компанію, яка застрахує медиків, знайти важко. Але ми на сьогодні вже змогли організуватися, громада зібрала 130 тисяч і планує зібрати десь триста тисяч, щоб застрахувати медиків інфекційної лікарні і швидкої допомоги. Тому пропозиція без усіляких підводних каменів, якщо пан Мурашко сказав, що це пріоритет і дуже важливо застрахувати медиків. Ми зібрали гроші застрахувати на три місяці, давайте включимося в цю угоду. Солідна страхова. Ніякої реклами. Нічого. Просто медиків треба застрахувати».