Мариничев Сергій Олександрович

Мариничев Сергій Олександрович

  • 24.06.1990 р.
  • спеціаліст служби операційних покращень ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг»
  • член політичної партії «Сила Людей»

“Від мрії через зусилля і працю – до успіху!”

Народився у Кривому Розі, за освітою магістр з інженерної механіки, працює на АрселорМіттал, одружений, регулярно займається спортом, постійно навчається та навчає, хоче познайомити менеджмент міста з новими технологіями.

Сергій – інженер нового рівня, він розглядає підприємство не тільки як механізм, а й у контексті його взаємодії з суспільством. Це дає нові можливості та відкриває нові грані в розв’язанні суспільно-громадських проблем міста. Досвід людей з технічним складом розуму в суспільно-корисній праці стане в нагоді при відродженні Кривбасу.

5 якостей громадянина Сергія Мариничева

  • небайдужість

Сергій має активну життєву позицію і цікавиться життям в усіх його проявах. Наділений аналітичним розумом, намагається сформувати та відстояти свою думку, своє ставлення до подій, незалежно від думки більшості. Він відкрито висловлює свої погляди, має багато прихильників, друзів, однодумців. Це людина дії, він кожного дня створює умови, щоб місто ставало кращим, чистішим, охайнішим, привітнішим. Сергій цікавиться проблемами Кривого Рога, детально вивчає й намагається дати їм ради. Визнає, що маючи владу в місті, вирішувати проблеми міста значно легше та простіше.

  • відповідальність

Саме ця якість привела Сергія до Об’єднання Відповідальних Громадян. Створив сайт newkr.com.ua, фішкою якого стала карта ідей мешканців: що треба зробити і в якому районі, яку проблему вирішити, у який термін та в якому місці. Активний учасник проекту «Спитай владу!» – допомагає криворіжцям опанувати механізм стимулювання роботи місцевого керівництва, навчає, як достукатись до влади й вести з нею діалог. Його волонтерський досвід переконує, що керівництво міста може працювати для людей, але люди самі повинні відчути свою відповідальність за суспільне життя, повинні самі захотіти вимагати від влади звітності, прозорості, відкритості, контролювати всі аспекти життя міста.

  • патріотизм

Серце Сергія б’ється в унісон з пульсом України. Він боляче сприймає події на Сході, у силу своїх можливостей допомагає військовим, стежить за реформами в країні та прагне побудувати у своєму місті суспільство високотехнологічне, відповідальне, освічене, інтегроване в європейській простір і на правових засадах. Ця дієва любов до країни, до Кривого Рогу є ствердженням його справжнього патріотизму.

  • сприйняття світу через навчання

Шлях Сергія до втілення мрії про комфортне життя для суспільства лежить через навчання. Це самоосвіта, просвітництво, участь у спеціальних курсах, тренінги з підвищення та постійний розвиток себе як особистості. Уважає, що знання й вільне володіння англійською мовою наблизять нас до світової культури, прогресу, відкриють нові горизонти, подарують нових друзів. Саме навчання робить людину людиною та допомагає створити умови для появи потужного прошарку середнього класу.

  • наполегливість

Сергій уже довгий час стежить за роботою криворізької міської влади. Незадоволений складом і методами управління адміністративно-керівного апарату міста. Уважає, що саме зараз настав час обрати людей із чистою совістю, незаплямованою репутацією та відкритим щирим серцем. Під час подорожей бачив і вивчав, як живуть люди в інших містах та країнах. Хоче взяти на себе відповідальність, стати до владного керма в Кривому Розі разом зі своїми однодумцями. Упевнений, що йому вистачить сил, натхнення, фаховості, терпіння та знань розбудовувати місто майбутнього.

Жити і робити по совісті – принципова життєва позиція Сергія.