Свавілля місцевої влади, якій підтанцьовує більшість Новопільської сільської ради, набуває системного характеру. Про це неодноразово повідомляв на своїй сторінці у фейсбуці депутат від Сили Людей Андрій Кургуз.

Цього разу Андрій розповів про те, як вправно голова та його посіпаки навчилися прикриватися неіснуючим конфліктом інтересів, аби красиво не підтримати популярне серед людей рішення.

Так, під час учорашньої сесії голова фракції Сили Людей Ірина Туровська – депутат Новопільської сільської ради оголосила депутатський запит, в якому просила депутатів розглянути три питання. 1.Притягнути до дисциплінарної відповідальності секретаря сільської ради за неналежне виконання посадових обов’язків, адже досі не опублікований протокол квітневої сесії, а самі рішення публікувалися з порушенням термінів.

2. Розробити програму ремонту і утримання доріг державного і місцевого значення. Це могли б бути дороги на Веселе чи Красівське.

3.Виплатити борг Радушненського ЖКП перед Водоканалом за рахунок скорочення витрати на преміювання апарату. Це дасть змогу зрозуміти причину відсутності тиску в багатоповерхівках Радушного — чи то КВК не додає його, чи проблеми в обладнанні самого Радушного.

Під час голосування за депутатський запит, який голова назвав провокацією, більшість депутатів провладної більшості оголосили про конфлікт інтересів, хоча конфлікту інтересів у жодного депутата не було, так як в запиті було запропоновано голосувати не за самі проекти рішень, а за можливість їх розгляду. Жоден із депутатів не відповів, у чому саме полягає конфлікт. Ірина Туровська під час сесії звернулася до юриста, аби той надав обґрунтування заяв.

Що цікаво, днями голові Новопільської сільської ради Олександру Бондаренку був вручений протокол про вчинення правопорушення, повязаного з корупцією. Він на позаминулій сесії не посоромився проголосувати проти зняття премії самому собі, забувши заявити про конфлікт інтересів.

Андрій Кургуз упевнений, що ніяких конфліктів інтересів у заявників не було: «Їм голова всім видом показав, щоб не голосували в жодному разі. І водночас цим вірнопідданим не хотілося відверто виступити проти громади. От і знайшли спосіб всидіти на двох стільцях, вправно маніпулюючи поняттям конфлікту інтересів».