Куриленко Сергій Вікторович

Куриленко Сергій Вікторович

  • 03.08.1987 р.
  • тимчасово не працює

  • безпартійний
“Кожному дано по вірі його”

Відповідальність – це постійна робота над удосконаленням себе самого. Тож це не так і просто, зате приємно. Багато залежить від того, хто тебе оточує, – якщо це відповідальні громадяни, то і тобі легше бути відповідальним…

Сергій закінчив Автотранспортний технікум і транспортний факультет КНУ, фахівець з обслуговування та ремонту автомобілів.

Працював на рідному Інгулецькому ГЗК машиністом конвеєра, механіком та інженером. 2008 року розпочав підприємницьку діяльність.

У цій новій сфері Сергій зіткнувся з корупцією, небажанням влади допомагати підприємцям. Побачив, що маленький підприємець – годівниця для чиновників та інших служб, для яких понад усе – захист системи, а не людини. Це надихнуло його зайнятися громадською діяльністю.

Сергій із товаришем задумали створити територіальну громаду Інгульця згідно з Конституцією. Розклеїли оголошення, і до них почали звертатися небайдужі люди. За порадою юристів на цьому етапі було вирішено зареєструвати громадську спілку «Спільна Мета», де Сергій був обраний головою, а згодом – заступником голови. Тепер разом з однодумцями Сергій облаштовує свій район, власним прикладом впливає на свідомість людей.

Йому дуже прикро розуміти, що в Кривому Розі люди переважно замкнені в собі, у своїх проблемах, що в цьому гігантові, центрі важкої промисловості України десятки тисяч чоловіків і жінок, які важко працюють за копійчані зарплати, ще й змушені ковтати брудне повітря. Такий стан треба міняти, і міняти, починаючи із себе.

Сергій обожнює подорожі, пішохідний гірський туризм, мандрівки велосипедом.

«Будь першим у тому, чим займаєшся, або не займайся цим», – гарна порада, якої дотримується Сергій.

Йому з дитинства подобалися історії про царя Соломона – мудрого й успішного. Тому він вірить, що і сам стане успішною та корисною людиною в міжнародному вимірі.