Під час сесії з порядку денного було знято питання про продаж місту будівлі по вул. Волгоградській, 1 за 3 млн доларів.  Влада захотіла придбати цю будівлю через нібито нагальну потребу розміщення в ній Центру надання адміністративних послуг «Віза». Але чи так це насправді, чи настільки шляхетні причини такого рішення, чи не криються в ньому особисті мотиви керманича міста, прокоментував депутат міськради Юлій Морозов:

«Феєричну спробу купити за наші з вами понад 3 мільйони доларів (!) будівлю-невдаху на 95-му поки що відтерміновано. Сурен Сардарян, власник ПАТ “Північтранс” і купи нерухомості в місті, останніми роками намагався цей сумнівний витвір архітектури то продати, то здати в оренду. Але без шансів. І от тепер була спроба по-тихому упхнути непотрібне в комунальну власність, тобто нам з вами. Нібито під перенос ЦНАП “Віза”».

Найбільше депутата обурює те, що влада цинічно прикривається вимогами інклюзивності й потребами маломобільних груп населення: «І це на 95 кварталі, де шансів якось кудись дістатися для людини на візку нема. Перевірено членами РУХ БЕЗ МЕЖ пару днів тому. Причому ті страшенні підземні переходи (та й уся інша інфраструктура навколо цього кільця) є феєрично антидоступними не тільки для людей з інвалідністю, а й для мам з візками, велосипедистів і людей похилого віку».

Депутати Сили Людей активно виступали проти чергового безглуздого рішення. На думку Юлія Морозова, через страх публічного розголосу Вілкул зробив крок назад.