Сила Людей, як і обіцяла, не обмежилась вуличною акцією, і продовжує активно боротися з розповсюдженням наркотичних засобів у місті. Після проведення яскравого заходу «Допоможи поліції знайти рекламу наркотики», який привернув увагу до проблеми і громадськість, і владу, до ІНТЕРНЕТ-ПРОВАЙДЕРІВ Кривого Рогу направлено листи з проханням, використовуючи штатні технічні можливості, обмежити доступ до сайту, за допомогою якого відбувається розповсюдження наркотичних засобів у нашому місті.

Є швидка позитивна миттєва відповідь компанії Айті-Інвест, яка вже повідомила про блокування цього сайту. Чекаємо підтримки від інших провайдерів і звертаємо їхню увагу на те, що руки тих, хто активізує геноцид української молоді, заробляючи на цьому значні гроші, ростуть із Російської Федерації. Цю інформацію підтвердили представники поліції під час мітингу проти реклами наркотиків.

Сподіваємось, що власники і топ-менеджери компаній-постачальниць Інтернету розуміють, що сьогодні саме в їхніх руках є важливий важіль, який може найефективніше вплинути на цю кричущу проблему. Будь-які інші дії громадськості чи державних інституцій будуть менш ефективними та не зможуть забезпечити швидкого результату.

Представники криворізької громади висловлюють готовність за необхідності зустрітися з фахівцями компаній-провайдерів та пояснити юридичні й технічні аспекти і наслідки таких дій.

Листи направлені провайдерам кабельного та мобільного інтернету, які працюють на території Кривого Рогу: Фрегат, Айті-Інвест, ISP HLink, ISP Altair, ISP GrandTelcom, Домашній інтернет КиївстарКиївстар, ISP SunLine, ISP Restyling, Воля, Vodafon, РІАД, Сателит, ДКМ, lifecell.

Під зверненням підписались офіційні представники 16 громадських і політичних організацій, що чітко демонструє широку підтримку цієї ініціативи.