3 березня у нашому місті в офісі Сили Людей відбулося засдання Політради партії, у якому також узяли участь її члени від нашої місцевої організації Світлана Сова та Євген Каріс.

Було розглянуто чотири питання: рекламна стратегія партії, її бюджет, участь місцевих організацій у місцевих виборах та виборах територіальних громад, що відбудуться 29.04.2018, стратегія Сили Людей на президентських та парламентських виборах 2019 року, місцевих виборах 2020.

У ході роботи після ретельних обговорень було прийнято рішення затвердити концепцію стратегії участі Сили Людей у президентських та парламентських виборах як єдиний виборчий цикл, ужити усі необхідні заходи з розроблення стратегії та винести її на розгляд Політради у березні — квітні, підготувати пакет документів та змін на засідання Політради.

Членам Політради доручено провести презентацію концепції єдиного вибрчого циклу в обласних партійних організаціях та надати результати обговорень.

Під час обговорення бюджету партії голова Політради Олександр Солонтай виступив із пропозицією повернутися до системи стимулювання місцевих організацій і вичерпності з децентралізації партії: «Нам треба закласти в бюджеті повернення місцевим організаціям їхньої частки членських внесків, ми маємо показувати, що готові втілювати їхню децентралізацію».

Підсумовуючи результати роботи, голова Політради подякував за успішну роботу, результатом якої стало прийняття дуже важливих фінансово-виборчих рішень, зокрема прийняття бюджету партії на 2018 рік.