Поки самотня жінка з інсультом перебувала в лікарні, «Криворіжгаз» склав на неї акт про порушення. У документі зазначалося, нібито Алла Глушко не надала доступу до свого житла для безкоштовної установки індивідуального лічильника газу.


«Це фальсифікація документа і тупа відписка монополіста», — упевнений Андрій Немченко.

По-перше, за законом підприємство мало повідомити абонента заказним листом про свої наміри прийти і встановити лічильник. У відповіді монополіста нема жодних даних документів, які б свідчили про те, що працівники підприємства попередньо повідомляли людину про прихід.


По-друге, акт про порушення не підписала власниця квартири. Водночас у документі відсутня відмітка про те, що мешканка відмовилася його підписувати. Якби відмова підписати мала місце і мешканка була присутня під час складання акту, то за процедурою треба було викликати незацікавлену особу, яка б засвідчила це.


Алла Глушко розповідає: «Ще раніше до мене приходили газовики і вимагали 800 грн за встановлення індивідуального лічильника. Де б я взяла такі гроші? А коли встановлювали в нашому будинку лічильники безкоштовно, я лежала паралізована в лікарні, не могла навіть говорити».

«“Криворіжгаз” учинив просто по-свинськи. Ми підготуємо скаргу в НКРЕКП, і за результатом розгляду скарги буде прийняте рішення про можливий судовий розгляд», — зазначив Андрій Немченко.