Гучні паради на честь ветеранів Другої світової війни пройшли нашим містом. Але це лише картинка в стилі Радянського Союзу. Бо реальне ставлення до тих, хто на власні очі бачив війну, таке.

Учаснику Великої вітчизняної війни Георгію Борщу та його дружині, які проживають по вулиці Пушкіна, 39, у березні перекрили газ за їхнім власним бажанням. Люди не в змозі сплатити послугу через великі суми, які постачальник газу почав нараховувати після НЕЗАКОННОГО встановлення загальнобудинкового лічильника. У лютому 2019 року було нараховано 34,86 м куб. на одну людину. До появи приладу обліку минулого року об’єм газу становив 5,40 м куб.

Доведена до відчаю дружина звернулася до Андрія Немченка з проханням захистити їхні права — дозволу на встановлення загальнобудинкового лічильника в мешканців ніхто не питав. Зі сльозами на очах жінка розповіла, що родина відмовилася від газу через фінансову скруту. Ситуація ускладнюється тим, що чоловік пенсіонерки переніс операцію. Загальний дохід родини на місяць близько 3000 грн. Люди опинилися на межі виживання.

Георгій має посвідчення трудівника тилу та дитини війни. Але хіба це зупинить цинічного монополіста? Ні моральні, ні державні закони «Криворіжгазу» не писані. Йому абсолютно байдуже до тих, хто страждатиме через його незаконні дії.

Юрист-практик Андрій Немченко, на рахунку якого сотні виграних справ, зазначив: «Є практика суду, яка чітко говорить: якщо кожен мешканець багатоквартирного будинку не дав згоди “Криворіжгазу” на встановлення загальнобудинкового лічильника, це встановлення лічильника і нарахування по ньому вважаються незаконними».

Андрій має намір подати позов до суду на постачальника за незаконне встановлення загальнобудинкового лічильника: «Я не вперше чую про проблеми подібного характеру. Але вперше стикаюся з тим, щоб про це говорили, не стримуючи сліз. Люди у відчаї. Це не можна залишити так. Тим більше, коли мова про малозахищених і про тих, хто пережив війну. ЛЮДИ БАЖАЮТЬ СПРАВЕДЛИВОСТІ — “КРИВОРІЖГАЗУ” ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДПОВІДАТИ ЗА СВОЇ НЕЗАКОННІ ДІЇ!»