Козаченко Олександр Володимирович

Козаченко Олександр Володимирович

  • 28.12.1963 р.
  • генеральний директор ТОВ «Еталонбудсервіс»
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»
“Мені б дуже хотілось, щоб мої земляки були більш сильними та вільними”

Народився у м. Первомайськ Миколаївської області, закінчив Полтавське вище зенітно-ракетне командне училище, друга вища освіта – менеджмент та економіка, керівник успішної компанії, людина, що має честь, займається благодійністю, полюбляє мандри, прогулянки велосипедом, риболовлю, практикує Цигун.

Гасло всього життя – чесність і справедливість

Якби в Україні була поширена традиція родового герба, то на гербі Олександра було б написано: чесніть і справедливість. Має вроджене почуття справедливості. Народжений за часів СРСР, вихований за всіма канонами радянської пропаганди, він застав перебудову, пережив буремні 90‑ті та становлення Незалежної України, Помаранчеву революцію та Революцію Гідності, але за жодних обставин не зраджував собі, жив по совісті й робив справу в інтересах і на захист людей. Готовий відповідати за свої слова, честь офіцера – для Олександра не порожній звук. Це підтверджують його близькі, товариші по службі, підлеглі та колеги.

Кар’єра, трудовий шлях і професійні досягнення

Олександр – професійний військовий, але так і не зробив армійську службу сенсом свого життя. Стрімка та яскрава офіцерська кар’єра закінчилася у званні капітана запасу коли йому було 24. Доля зробила крутий віраж, і Олександр потрапив до митної служби. А потім випала можливість зайнятися бізнесом. Очолював представництва великих автотранспортних заводів в Україні, останні шість років керує компанією «Еталонбудсервіс». Має досвід керування підприємствами в кризових умовах. Має відзнаки та нагороди, 2011 року обраний людиною Придніпров’я в номінації «Стабільний менеджер». Очолювані ним компанії здолали кризові мілини, зберегли кадри, робочі місця та ринки збуту.

Якості керівника допоможуть в управлінні містом

Олександр – професіонал високого ґатунку, спеціаліст з організації роботи підприємства будь-якого рівня. За словами його підлеглих, Людина з великої літери, що звикла робити все чесно, якісно, належним чином і в правовому полі. До його думки прислухаються, з ним радяться, довіряють і готові підтримати будь-які починання. Відповідальність сприймає як місію, що допомагає самоствердженню його як людини. Лідерські якості, професіоналізм, знання й досвід готовий використовувати на благо розвитку міста, покращення умов життя криворіжців і впровадження соціальних проектів. Що вже й робить із задоволенням у колі Відповідальних громадян.

Проекти та робота для міста і городян

Олександр мріє змінити імідж Кривого Рогу з «залізного» на «інноваційний», перспективний у всіх технологіях, особливо в галузях хімічної, легкої промисловості, високотехнологічного машинобудування, IT-технологій, прагне знайти якомога більше нових затребуваних продуктів і послуг на ринку, що дадуть нові робочі місця для криворіжців. Розуміє, що Кривому Рогу випав шанс змінитися внутрішньо та серйозно оновити владні структури. Це здатні зробити справжні фахівці й практики, що вже мають незаплямовану репутацію та досвід керування успішними проектами. Знайшов команду, з якою його мрія може стати реальністю.

“Упевнений, що Кривий Ріг – це місто, де можуть збуватися мрії, заради яких є сенс жити.”