Коваль Андрій Вікторович

Коваль Андрій Вікторович

  • 29.10.1976 р.
  • приватний підприємець
  • член політичної партії «Сила Людей»

“Найбільше ціную професіоналізм і чесність”

Одружений, має двох дітей – сина і доньку, улюблену роботу і дім біля річки. Свій вільний час він проводить з родиною на велопрогулянках містом чи насолоджуючись природою парку.

Андрію пощастило мати батька – підприємця в душі. Ще в дитинстві йому було достеменно відомо, як виростити квіти в теплиці, як отримати шикарний врожай з баштану й чим корисні тхори (фретки). «Бізнес є частиною нашого життя», – говорив тато. Він учив, як заробити власну копійку та в будь-якій ситуації лишатися людиною, не втратити доброти, совісті, відповідати за свої вчинки, щоб не соромно було перед самим собою. Саме таким і став Андрій – стриманим, урівноваженим та справедливим керівником відділу родинної фірми «Гідротерм».

1998 року Андрій закінчив Криворізький економічний інститут, отримавши спеціальність маркетолога.

Щоб досягти теперішнього стану й обрати напрямок діяльності, довелось скуштувати гіркоту поразок, смак перемог, випробування часом і пройти крізь фільтри конкуренції.

Андрій – людина слова. Якщо сказав, зробить, незважаючи на власну вигоду. Чесність і порядність – одні з основних чеснот сімейного бізнесу.

2014 року доля звела з гуртом людей, у яких повірив, був вражений ходом їхніх думок, відчув справжність, захопився. Тоді долучився до створення Громадської Організації «Об’єднання Відповідальних Громадян». З цією командою готовий змінювати місто, країну, ламати стереотипи, системи, наводити лад.

Адже чим далі, тим частіше, зазираючи вперед, пов’язував долю своїх дітей не з Кривим Рогом і навіть не з Україною. І хоч Андрій бачить перспективи нашого міста, але недосконалість владних механізмів, корумпованість місцевої влади не дають шансів звичайній людині мати гарну роботу, досягти стабільності. Упевнений, що змінити абсолютну вертикаль влади можна, але тільки в команді однодумців.

Андрій – дуже зважена людина. Він не звик приймати важливі рішення зопалу. Він любить чітко й детально ставити задачу своїм працівникам і вимагає від них такого ж ретельного виконання. Підприємство «Гідротерм», де працюють близько 25-ти людей, займається проектуванням, продажем і монтажем систем опалення, водопостачання, теплоізоляції трубопроводів, технологічного устаткування. Крім того, один з його відділів досліджує приміщення й будівлі тепловізорами для визначення дефектів, порушення герметичності та неякісної ізоляції. Аби визначити нераціональні витрати енергоресурсів, підприємство «Гідротерм» проводить енергоаудит.

У своєму бізнесі Андрій Коваль прагне налагодити роботу й процеси таким чином, щоб це був один злагоджений механізм, здатний працювати без його присутності.

Уже кілька років поспіль присвячує свою роботу системам енергозбереження. Вивчає досвід інших країн, спостерігає і бачить прогалини та безсистемність запровадження енергозберігаючих систем у нашому місті.

Найбільше тішать Андрія досягнення в роботі: коли є реальний результат, настає відчуття впевненості в тому, що ти на своєму місці.

Андрій Коваль не прагне оточувати себе надлишковими матеріальними благами, у цьому він мінімаліст, його цікавить скоріше комфорт, а не лоск.

Надійний і сильний у підприємницькій діяльності, Андрій – чуйний тато, із задоволенням проводить час зі своїми дітьми. Заряджає усіх близьких оптимізмом, намагається акцентувати увагу на гарних і позитивних митях життя.