Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Костянтин Чухно про полохливе корупційне керівництво Тернівського виконкому

Невеличкий пост депутата Тернівської райради Костянтина Чухна із закликом до депутатів різних політичних сил відвідати чергове засідання не на жарт перелякав керівництво виконкому та наробив переполоху в болотистому середовищі керівного складу. Чом би це? Усе через знову ж таки малесеньку дрібничку: інформацію про стан виконання вимог антикорупційного законодавства у виконкомі Тернівської райради, яку мали заслухати присутні, а їх завдяки анонсу Костянтина зібралося чималенько.

В інформації, підготовленій спеціалістом із запобігання та виявлення корупції, пан В. Солод побачив наклеп на його незаплямовану корупцією репутацію і – що б ви думали? – зняв це питання з порядку денного засідання, ганебно запропонувавши членам виконкому підтримати його в цьому. Таке рішення голова обґрунтував необхідністю погодження інформації з відповідними службами виконкому. За словами депутата, Регламент виконкому райради такого погодження не передбачає. Є абсолютним нонсенсом погоджувати з відповідними службами виконкому виявлені в них же факти корупції.

Чому підготовлена доповідь була так не до душі очільнику виконкому? «Усе просто, – говорить Костянтин Чухно. – У ній містились дані про незаконно призначену на посаду голови райради з питань діяльності виконавчих органів ради гр. І. Брилькову, яка створила в комітеті таку атмосферу, як і відома О. Риндіна в колективі “Горицвіт”». Не захотів послухати В. Солод і про те, як він розділив працівників на своїх і чужих, про те, як усіма силами тисне неугодних, що відмовляються виконувати злочинні накази.

Найбільше депутата обурює те, що знахабнілий, упевнений у своїй безкарності керівник, який погано пам’ятає свої функціональні обов’язки, вирішив перекласти усю відповідальність на міськраду. До чого тут він, голова райради, зрозуміти важко. Але ж головне для В. Солода що? – Призначити самому собі премію у 260% на посадовий оклад (8000 грн з урахуванням всіх надбавок і доплат). Решта – суєта суєт. І взагалі не царська це справа – турбуватись про дотримання законів, про людей, які через чиюсь безвідповідальність гинуть під уламками вчасно не прибраних сухих дерев.

2018-09-17T04:25:26+00:00 19 Жовтня 2017|