Невеличкий пост депутата Тернівської райради Костянтина Чухна із закликом до депутатів різних політичних сил відвідати чергове засідання не на жарт перелякав керівництво виконкому та наробив переполоху в болотистому середовищі керівного складу. Чом би це? Усе через знову ж таки малесеньку дрібничку: інформацію про стан виконання вимог антикорупційного законодавства у виконкомі Тернівської райради, яку мали заслухати присутні, а їх завдяки анонсу Костянтина зібралося чималенько.

В інформації, підготовленій спеціалістом із запобігання та виявлення корупції, пан В. Солод побачив наклеп на його незаплямовану корупцією репутацію і – що б ви думали? – зняв це питання з порядку денного засідання, ганебно запропонувавши членам виконкому підтримати його в цьому. Таке рішення голова обґрунтував необхідністю погодження інформації з відповідними службами виконкому. За словами депутата, Регламент виконкому райради такого погодження не передбачає. Є абсолютним нонсенсом погоджувати з відповідними службами виконкому виявлені в них же факти корупції.

Чому підготовлена доповідь була так не до душі очільнику виконкому? «Усе просто, – говорить Костянтин Чухно. – У ній містились дані про незаконно призначену на посаду голови райради з питань діяльності виконавчих органів ради гр. І. Брилькову, яка створила в комітеті таку атмосферу, як і відома О. Риндіна в колективі “Горицвіт”». Не захотів послухати В. Солод і про те, як він розділив працівників на своїх і чужих, про те, як усіма силами тисне неугодних, що відмовляються виконувати злочинні накази.

Найбільше депутата обурює те, що знахабнілий, упевнений у своїй безкарності керівник, який погано пам’ятає свої функціональні обов’язки, вирішив перекласти усю відповідальність на міськраду. До чого тут він, голова райради, зрозуміти важко. Але ж головне для В. Солода що? – Призначити самому собі премію у 260% на посадовий оклад (8000 грн з урахуванням всіх надбавок і доплат). Решта – суєта суєт. І взагалі не царська це справа – турбуватись про дотримання законів, про людей, які через чиюсь безвідповідальність гинуть під уламками вчасно не прибраних сухих дерев.