Костянтин Чухно повідомив, що в справі про незаконне призначення головою Тернівської райради з питань діяльності виконавчих органів одіозної Ірини Брилькової нарешті з’явилося рішення Верховного Суду. Дворічна епопея боротьби із частиною корупційних схем керівництва Тернівської райради вийшла на новий етап.

Депутат нагадав, що 29 квітня 2016 року під час пленарного засідання було незаконно прийняте рішення №88 «Про затвердження на посаді заступника голови Тернівської районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради».

24 жовтня 2016 року Тернівський районний суд м. Кривого Рогу під головуванням Ю.П. Мельника ухвалив залишити без розгляду позов Олексадра Мазура щодо скасування цього рішення Тернівсьої райради та визнання його незаконним.

01 грудня 2016 року Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд під головуванням С.В. Сафронової також вирішив залишити апеляційну скаргу представника позивача Костянтина Чухна без задоволення.

Упередженість, невідстороненість та корупційні підтексти загальмували у Верховному Суді, який 2 квітня 2018 року скасував обидві несправедливі ухвали. До складу Касаційного адміністративного суду увійшли суддя-доповідач В.М. Шарап і судді В.М. Бевзенко та Н.А. Данилевич.

Фото з сайту Главком

Костянтин, який наполегливо продовжує боротись із корупцією, зазначив: «Думаю, що Ірині Брильковій можна потихеньку збирати речі на вихід, а голові Тернівської райради Віталію Солоду варто приготуватися відшкодувати державі незаконно виплачені кошти (лише за 2017 рік — 356 875 грн згідно декларації)».

Фото з сайту WestNews