Пригадуєте, як ви обирали в аптеці для своєї дитини підгузки? Вам було важливо все: виробник, бо ви переконались у якості саме його продукції; форма й розмір підгузку, які підходили саме вашому малюку і були зручними та практичними у використанні; співвідношення ціни і якості. Через якийсь час ви дізнавалися про підгузки кращої якості та купували їх. Найголовніше — у вас був вибір!
А от у батьків дітей з інвалідністю можливість самим обирати для своєї дитини засоби гігієни забрав Костянтин Павлов.

Петицію про повернення матеріальної допомоги тяжкохворим дітям більшість холоднокровно не підтримала. Відтепер лікарні закуповуватимуть підгузки оптом через тендер і видаватимуть батькам. На це буде виділено 3,5 млн грн.

Начальниця департаменту соціальної політики Інеса Благун пояснила, що в прийнятті такого рішення спиралися на досвід інших міст України. Але не уточнила, що цей досвід негативний: видають підгузки невідповідного розміру, без упаковки тощо.

Депутатка Наталя Шишка, закликаючи підтримати петицію, зазначила: «Деякі депутати кажуть, якщо дати гроші батькам, вони їх не на те витратять і зобидять свою дитину з інвалідністю. А батьки цих дітей кажуть, якщо дати чиновникам гроші, то вони закуплять найдорожче, втюхають найдешевше, а відкат покладуть собі в кишеню. Це історія про те, як корупція вже добралася до дитячих підгузків».

Світлана Сова вимагала дати відповіді на запитання: чому підгузки закуповують удвічі дорожче? хто це буде контролювати далі? у чию кишеню осідатимуть гроші?